Čítať viac >>

VIEME PRVÍ: poznáme deň štartu deviatej série!

Aktuálna ôsma séria štartovala v magický dátum 8. 8. o ôsmej hodine večer. V podobne zaujímavý číselný deň bude štartovať aj nová deviata séria, ktorá sa na televízne obrazovky dostane onedlho.


Včera sme vám priniesli informácie o tom, že televízia Joj sa tento rok rozhodla ponúknuť divákom bez prestávky. Dlhé januárové čakanie na novú sériu nás v novom roku nečaká.


Dnes vám prinášame ďalšiu exkluzívnu novinku, Panelák s deviatou sériou sa objaví na televíznych obrazovkách už 2. 1. 2012 o 20:00.


Čo nás čaká v prvej epizóde IX. série? Angie vyčíta Milanovi, že celú lyžovačku strávil s Maslákom v bare a jej nechal na krku Dominiku s malým Lukym. Maslák sa naopak sťažuje Dominike, že ho nechala na krku Milanovi a po takejto dovolenke je zrelý na protialkoholické liečenie. Dominike sa to však páčilo, a preto by s Angie a Milanom rada strávila aj letnú dovolenku. Ivana, Alica a Julka sa už pripravujú na akciu na Troch kráľov. Pani Janka musí bezodkladne vyriešiť kopiace sa smeti pod Panelákom, pretože sa cíti ako na Luníku IX. Michal sa vyžaluje Betke, že nechce dovolenkovať s Ivanou, no nedokáže jej to povedať priamo. Ivana sa dozvie, že Kubo spal s Alicou. Dušan sa potrebuje čo najrýchlejšie zbaviť Fedora s Monikou, tí však nechcú odísť. Tvrdia, že majú veľa vecí a potrebujú ďalší kufor...Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...