Čítať viac >>

Panelák s rekordným podielom!

TV Joj bola opäť lídrom na trhu v hlavnom vysielacom čase a spolu s televíziou Plus už tretí deň za sebou porážajú konkurenciu. Panelák včera dosiahol ďalší rekord!


Najsledovanejším programom dňa bol v stredu seriál Panelák s ratingom 11,7% a podielom 34%. Seriál včera dosiahol rekordný a najvyšší podiel aktuálnej série, pričom tradične silný bol v mestách s podielom 38,3%, u mladých divákov (15-34) - 39,6%.


TV JOJ sa darilo aj s nasledujúcimi. Jednotkou na trhu bola TV JOJ aj so seriálom Hawai 5.0, ktorý získal podiel 28,9%, rovnako jednotkou bol aj nasledujúci seriál CSI: Kriminálka Las Vegas s podielom 25,6%.


Podvečer sa mimoriadne darí Súdnej sieni (31,2%) a aj spravodajskej hodine, napríklad KRIMI (32,8%) bodovalo aj napriek futbalovej konkurencii.


Televízie Joj a Plus získali v stredu 14. 12. 2011 spolu podiel 31% celodenne a 34,8% v primetime. TV Joj bola v hlavnom vysielacom čase jednotkou na trhu samostatne aj v kombinácii so stanicou PLUS.Zdroj: tlačová správa TV JOJ & JOJ PLUS, ktorú nám poskytol Jozef Gogola, vedúci PR TV JOJ
Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...