Čítať viac >>

Jednotkou Noviny, Panelák, Kosti, Nevinní i Lovci väzňov!

Televízia JOJ bola aj včera lídrom v prime-time, napriek programovej zmene televízie Markíza. Panelák si opäť našlo státisíce divákov, no úspešné boli aj spravodajské formáty. Najsledovanejšou reláciou sa stalo Najlepšie počasie. Čísla sledovanosti nám poskytol v Prehľade sledovanosti, Jozef Gogola.


Najsledovanejšou reláciou dňa zo všetkých televízií bola aj včera hlavná spravodajská relácia NOVINY TV JOJ s ratingom 13,8% a podielom 37,6%. Tradične uspelo aj spravodajstvo KRIMI - 31,4%, ŠPORT 35,8% i Najlepšie počasie.


Najsledovanejším nespravodajským programom na trhu je seriál Panelák, včera dosiahol rating 13,2% a podiel 33%. Konkurenčná Ordinácia i turecký seriál opäť výrazne zaostali. Nasledujúce Kosti boli jednotkou na trhu s podielom 28,2% a výrazne porazili pôvodný konkurenčný seriál Druhý dych. Rovnako jednotkou v čase svojho vysielania bol seriál NEVINNÍ s nadpriemerným podielom 31,5%. TV JOJ bola lídrom aj s ďalším programom, keď seriál Lovci väzňov dosiahol podiel 25,5%.


Podvečer sa naďalej darí Súdnej sieni, ktorá bola jednotkou na trhu s podielom 26,8%.


Televizie JOJ a PLUS dosiahli vo štvrtok 16. 2. 2012 spolu podiel 31,5% celodenne a 34,7% v primetime.Zdroj: prehľad sledovanosti TV JOJ & PLUS, ktoré nám poskytol Jozef Gogola, vedúci PR
Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...