Čítať viac >>

Panelák odstavil Sultána a je naďalej úspešný!

Mnohí ste verili, mnohí ste sa tešili z úspechov denného seriálu Jojky a dnes je to reálny fakt, že Panelák neohrozil žiadny turecký seriál, ba naopak v posledných dňoch Panelák trhal rekord za rekordom.


Historické úspechy seriálu Panelák, nenechali manažment Markízy chladnými a netrvalo dlho a turecký seriál Sultán promptne stiahli z vysielania.


Paneláku však žiadne rýchle zmeny programu konkurencie neublížili, ten si naďalej udržal svojich divákov. Najsledovanejším nespravodajským programom dňa bol aj včera Panelák, ktorý opäť dosiahol výrazne nadpriemernú sledovanosť – rating 12,7% a podiel 31,9%.


Jednotkou na trhu bol už tradične aj seriál Kosti, včera s podielom 24%, rovnako jednotkou na trhu bola TV JOJ aj počas filmu Templár – podiel 25%.


Televízie JOJ a PLUS získali v stredu 28. decembra 2011 spolu opäť výrazne nadriemerný podiel v primetime – 32,3%. TV JOJ bola aj včera lídrom na trhu v primetime.Zdroj: tlačová správa TV JOJ & JOJ PLUS, ktorú nám poskytol Jozef Gogola, vedúci PR TV JOJ
Foto: Markíza

4 komentáre :

 1. Len keby nevinných nezrušili a dávali dva diely ako predtým, bolo by to úplne dokonalé :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. panelák je najlepší seriál

  OdpovedaťOdstrániť
 3. panelák je úplnááá hovadina aspoň viem kvoly čomu sa zrušil Sultáán !!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpovedaťOdstrániť
 4. pabelak je najlepsi serial na svete a aj bude

  OdpovedaťOdstrániť

Vaše otázky, nápady, pripomienky...