Čítať viac >>

Panelák oslavuje: 2. narodeniny!

Dnešný deň je pre Panelák špeciálny, presne pred dvomi rokmi 18. februára 2008 ste mali možnosť po prvýkrát zhliadnuť prvú epizódu nového denného seriálu, ktorý televízia JOJ pripravuje už dva roky s produkčnou spoločnosťou Továreň a vznikol pod taktoukou Andyho Krausa a Tomáša Janča. Očakávania boli veľké, na druhej strane medzi tvorcami a manažmentom Jojky vládla aj obrovská nervozita, ako diváci prijmú nový slovenský seriál.


Po dvoch rokoch je jasné, že očakávania sa naplnili a Panelák si pripísal titul - Najúspešnejší denný seriál na Slovensku!


Už v prvý deň 18. februára o 21:15 sa dalo predpovedať, že seriál si získal srdcia divákov, vzhľadom k tomu, že Paneláku Jojka verila v apríli 2008, presne 21. apríla, prišla zmena vysielaciu času a Panelák sa vysielal denne o 20:00 hod. V septembri toho istého roku prišla II. séria a s ňou rovnaký vysielací čas, po mesiaci sa však Panelák v utorky a štvrtky vysielal o 21:20 podobne to bolo aj pri tretej sérií. Panelák v tomto období si získaval čoraz viac divákov. IV. série priniesla opäť nový, odvážny, vysielací čas pre Panelák - denne 20:15. Panelák odolal všetkým konkurenčným tlakom a v tomto vysielacom čase sa vysiela dodnes aj pri V. sérií.


Okrem toho, že Panelák priniesol nový závan do seriálovej tvorby, diváci spoznali nových mladých hercov, ktorých doteraz nemali možnosť vidieť. Mnohí herci z Paneláka patria medzi obľúbené tváre divákov, ľudia ich spoznávajú na ulici a tešia sa, že Slovensko má mladých, úspešných hercov.


JOJka Panelák využila aj pre mnoho promo kampaní - v prvé dni vysielania ste si mohli aj s Panelákom zasúťažiť s smskami, letný komiksový Panelák, JOJka v meste (aj s Panelákom), exkluzívne na TV JOJ ste si mohli pozrieť premiéru videoklipu od Desmodu, vysielanie Paneláka televízia JOJ podporila aj Panelák magazínom, v tomto roku počas celého februára môžete súťažiť o poukážky na nákup dovolenky v hodnote 1000 euro v súťaži "Všetko najlepšie, Panelák!", okrem toho môžu vyhrať aj mamičky s dvojročnými detičkami, ak ich dieťa sa narodilo 18-teho februára 2008 najbližšie k 20-tej hodine získava exkluzívnu cenu od Paneláku – finančnú hotovosť, taktiež sa môžete každý deň zabaviť, s krátkymi filmami "Panelák oslavuje!".


Paneláku poprajme všetko len to najlepšie, veľa divákov, tvorcom nové a kreatívne nápady a nám divákom príjemné chvíle strávené s Panelákom ;).


Foto: TV JOJ, Joj.sk


Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...