Čítať viac >>

TV JOJ výrazný líder v prime time, Panelák a Pod povrchom s náskokom pred konkurenciou!

Seriál Panelák dosiahol v utorok jeden zo svojich najsilnejších výkonov vôbec a bol najsledovanejším nespravodajským programom dňa. Výrazný odstup od konkurencie si TV JOJ udržala aj počas nasledujúceho seriálu Pod povrchom. TV JOJ bola výrazným líderom v prime time.


Seriál Panelák bol v utorok najsledovanejším nespravodajským programom dňa a dosiahol jeden zo svojich najlepších výkonov – rating 13,2% a podiel 33,6%. Ešte silnejší bol tradične v mestách (podiel 37,8%), medzi mladými divákmi 15-34 (takmer 40%) a najsilnejší v Bratislavskom a v Trenčianskom kraji (43,9% a 41,5%). Konkurencia získala so svojim komediálnym seriálom o takmer polovicu menej divákov. Panelák si tak dlhodobo drží pozíciu najsledovanejšieho slovenského seriálu na televíznych obrazovkách.


Približne dvojnásobný náskok pred konkurenciou si TV JOJ udržala aj so svojim druhým pôvodným seriálom Pod povrchom, ktorý získal podiel 30,8%. Najvyšší podiel dosiahol medzi mladými diváčkami (15-34) s hodnotou takmer 40%.


Nadpriemernú sledovanosť a umiestnenie medzi najsledovanejšími reláciami dňa dosiahlo aj spravodajstvo TV JOJ – KRIMI s podielom 30%, Noviny TV JOJ podiel 33,7% a Najlepšie počasie podiel 33,3%.


TV JOJ bola v utorok 5. 2. 2013 výrazným trhovým lídrom v prime time. Spolu so stanicou PLUS získali väčší podiel (35,7%) ako tri konkurenčné stanice spolu.


Foto: TV JOJ, Joj.sk


1 komentár :

  1. Neviem čo sa stalo ani Dušan nechodí do baru ani pan emil dajak neukazujete ich tam a karol sa stratil ani Angie tam neje pomaly vobec

    OdpovedaťOdstrániť

Vaše otázky, nápady, pripomienky...