Čítať viac >>

PANELÁK OSLAVUJE - BONUS III.: Šokujúce promo fotky a zvučka III. série! (video)

Tak ako sme vám sľúbili do narodením seriálu Panelák budeme spomínať na rôzne fotky, videá a momenty, na ktoré ste možno zabudli. Už je to 5 rokov, čo sa teší seriál Panelák diváckej obľube. To, že je na obrazovkách už toľko rokov, vďačí VÁM verným divákom a fanúšikom.


Dnes pre vás máme netradičné promo fotky, ktoré pred spustením Paneláku mnohých šokovali. Neskôr ich vysvetlil sám Andy Kraus. Spomínate si? Zvučku k tretej sérií nájdete pod fotkami.

Kampaň na novú sériu Paneláku bola odštartovaná s vetou: Všetko je inak, ako sa na prvý pohľad zdá! Tehotnú barmanku Angie objíma sused gynekológ, Kordiak sa túli k vydatej matke troch detí a Karol robí au-pairku. Čo sa to vlastne v Paneláku deje?

„Samozrejme, že reklamná kampaň je trochu preexponovaná, ale zmien a zápletok vo vzťahoch je v druhej sérii dosť,“ dodal pre média otec seriálu Andy Kraus. Na vysvetlenie dodal: „Fotografie v kampani nenaznačujú priamo vzťahy, ktoré by sa mali odohrávať. Pokúsili sme sa vytvoriť dvojice, ktoré by diváci v spoločných situáciach vôbec nečakali.“Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...