Čítať viac >>

Panelák i Pod povrchom jasné jednotky na trhu! TV JOJ lídrom prime-time

Aj v utorok bola trhovým lídrom v hlavnom vysielacom čase TV JOJ, keď v sledovanosti predstihla konkurenčnú ponuku. Darilo sa obom pôvodným seriálom – Panelák aj Pod povrchom boli v čase svojho vysielania výraznými jednotkami na trhu.


Seriál Panelák pokračuje v nadpriemerných výkonoch, keď včera dosiahol rating 12,2% a podiel 30,2%. Konkurencia so svojim komediálnym seriálom opäť výrazne zaostala. Panelák si tak drží pozíciu dlhodobo najsledovanejšieho slovenského seriálu.


Výraznou jednotkou na trhu zostala TV JOJ aj s nasledujúcim seriálom Pod povrchom, ktorý dosiahol podiel 27,4% a konkurenciu v sledovanosti predstihol viac ako dvojnásobne! Jednotkou na trhu bol aj akvizičný seriál Zločin.


Tradičným trhovým lídrom bolo aj včera Najlepšie počasie TV JOJ s ratingom 12,3% a podielom 31,7%, hlavné spravodajstvo Noviny TV JOJ dosiahli podiel 32,6%.


Na PLUSke dosiahli v utorok najvyššie podiely doku reality Letecké katastrofy – 10,3% a Hľadá sa dom pre milionárov – 12,7%, počas ktorých PLUSka opäť atakovala pozíciu dvojky na trhu.


TV JOJ bola v utorok 29. 1. 2013 opäť lídrom na trhu v prime time, spolu so stanicou PLUS dosiahli podiel takmer 33%.Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...