Čítať viac >>

Výrazné jednotky: Panelák, Pod povrchom! TV JOJ opäť lídrom v prime-time!

TV JOJ si aj v utorok udržala pozíciu silnej jednotky na trhu v prime time. Najsledovanejším nespravodajským programom dňa bol opäť seriál Panelák. Konkurenciu výrazne porazil aj seriál Pod povrchom. Úspešný utorok má za sebou aj stanica PLUS.


Najsledovanejším nespravodajským programom dňa bol včera opäť seriál Panelák s ratingom 12,4% a podielom 30,3%. Panelák tak v sledovanosti dvojnásobne predstihol konkurenčný pôvodný komediálny seriál.


Výraznou jednotkou na trhu zostala TV JOJ aj s nasledujúcim seriálom Pod povrchom, ktorý dosiahol nadpriemerný podiel 27,3%.


Druhé a tretie miesto v rebríčku najsledovanejších relácií dňa z ponuky slovenských televízií včera obsadili Najlepšie počasie – ako jednotka na trhu s ratingom 13,7% a podielom 35,4% a Noviny TV JOJ s ratingom 12,4% a podielom 33,7%.


Na PLUSke sa v utorok opäť darilo seriálu Terra Nova s podielom 9,8% i nasledujúcim sériám Letecké katastrofy - podiely 6,7% a 11,4% a Hľadá sa dom pre milionárov – podiel 11,2%, pričom posledné dve relácie dokonca atakovali pozíciu trhovej dvojky.


TV JOJ bola v utorok výrazným trhovým lídrom v prime time s podielom 29,3% a spolu so stanicou PLUS obsadili takmer 35% trhu, čo je viac ako spolu dosiahli tri stanice konkurencie.Zdroj: tlačová správa TV JOJ & PLUS, ktorú nám poskytol Jozef Gogola, vedúci PR
Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...