Čítať viac >>

TV JOJ lídrom v prime-time: Panelák a Pod povrchom výrazne sledovanejšie ako konkurencia!

Seriály TV JOJ dominovali včerajšej večernej ponuke slovenských televízií. Panelák bol opäť najsledovanejším nespravodajským programom dňa a potvrdil pozíciu najsledovanejšieho slovenského seriálu súčasnosti. TV JOJ bola aj celkovou jednotkou na trhu v prime time.


Seriál Panelák opäť navýšil svoju sledovanosť, keď včera dosiahol rating 13,1% a podiel 32,2% a stal sa najsledovanejším nespravodajským programom dňa. Výrazne tak za seba odsunul seriálovú novinku konkurencie (o takmer 200 tisíc divákov).


Nadpriemernú sledovanosť dosiahol aj ďalší pôvodný seriál TV JOJ Pod povrchom - rating 9,2% a podiel 28,6%, ktorý bol rovnako ako Panelák výraznou jednotkou na trhu a v sledovanosti predstihol nový akvizičný seriál konkurencie (o približne 120 tis. divákov).


Úspešné bolo aj spravodajstvo - KRIMI s podielom 30,1% a Noviny TV JOJ s podielom 33,6%. Tradičnou jednotkou na trhu bolo Najlepšie počasie s podielom 30,2%.


Na PLUSke úspešne pokračuje seriál Terra Nova s nadpriemerným podielom 7,1%, tradične úspešné boli aj Letecké katastrofy (podiel až 7,8%).Zdroj: tlačová správa TV JOJ & PLUS, ktorú nám poskytol Jozef Gogola, vedúci PR
Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...