Čítať viac >>

Panelák, Bučkovci i Experti zabezpečili pre JOJ opäť líderstvo v prime-time!

TV JOJ si drží postavenie trhovej jednotky v prime time. PLUSka bola počas vysielania seriálov v prime-time treťou najsledovanejšou televíziou na Slovensku.


V hlavnom večernom čase zostáva bezkonkurenčným seriál Panelák, ktorý bol opäť najsledovanejším nespravodajským titulom na trhu s ratingom 12,7% a podielom 31,2%. Tradične ešte vyšší podiel na trhu mal Panelák v mestách – podiel 35,1%, u mladých žien 15-34 s podielom 35,4% a najvyšší podiel v Bratislavskom kraji – 42,9%. Konkurencia s programom o zámene manželiek opäť výrazne zaostala.


Pozíciu jednotky na trhu si TV JOJ udržala aj s nasledujúcimi reláciami Bučkovci – slnko, seno, dedina s podielom 27,4% a Experti s podielom 25,2%. Aj v tomto prípade konkurencia so svojou ponukou výrazne strácala.


Na PLUSke sa tradične darilo seriálu Terra Nova s podielom 8,8% a kriminálnym seriálom CSI: Las Vegas – podiel 8,2% a Biele goliere – podiel 7%. PLUSka bola počas vysielania uvedených seriálov treťou najsledovanejšou televíziou na Slovensku.Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...