Čítať viac >>

Jojka lídrom v prime-time: Panelák, Bučkovci a Experti lídrami na trhu!

Najsledovanejším nespravodajským programom dňa bol včera seriál TV JOJ Panelák, ktorý v sledovanosti viac ako dvojnásobne predstihol ponuku konkurencie. Úspešne sa uviedli aj programové novinky Bučkovci - slnko, seno, dedina a Experti - počas oboch relácií bola TV JOJ výraznou jednotkou na trhu. TV JOJ bola v pondelok aj celkovým lídrom na trhu v prime time.


Seriál Panelák odštartoval nový týždeň ako suverénny líder na trhu s ratingom 12,5% a podielom 31,5% a v sledovanosti dvojnásobne predstihol konkurenčnú reláciu o zámene manželiek.


TV JOJ bola výrazným lídrom na trhu aj s nasledujúcimi novinkami: Bučkovci - slnko, seno, dedina dosiahli ako jednotka na trhu podiel 25,1%, Experti navýšili podiel TV JOJ na 27,4%. Konkurencia so svojou ponukou výrazne zaostala.


Darilo sa aj stanici PLUS, ktorá bola celodenne treťou najsledovanejšou stanicou na Slovensku pred Jednotkou RTVS a TV Doma. Najsledovanejším programom PLUSky bol seriál Terra Nova s podielom 8,5%, výraznou trojkou na trhu bola PLUSka počas nasledujúcich seriálov CSI Las Vegas (9,1%), Biele goliere (8,8%) a Skutočné paničky z Beverly Hills (7,9%).


Zdroj: tlačová správa TV JOJ & PLUS, ktorú nám poskytol Jozef Gogola, vedúci PR
Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...