Čítať viac >>

Televízia JOJ opäť lídrom v prime-time! Najviac dominoval Panelák

Najsledovanejším nespravodajským programom dňa bol v pondelok seriál Panelák, najsledovanejšou reláciou dňa bolo Najlepšie počasie. TV JOJ bola lídrom na trhu v prime time s podielom 30,1%.


Seriál Panelák odštartoval predvianočný týždeň ako suverénna jednotka na trhu, keď dosiahol rating 11,8% a podiel 31,1% a s náskokom sa stal najsledovanejším nespravodajským programom dňa. Ešte vyššie podiely tradične zaznamenal v mestách (35,9%), medzi mladými divákmi 15-34 (34,4%) a z regiónov mal najvyšší podiel v Bratislavskom kraji (44,4%).


TV JOJ zostala výraznou jednotkou na trhu aj s nasledujúcou komédiou Neserte nám pestúnku, ktorá dosiahla nadpriemerný podiel 34% a s odstupom predstihla konkurenčnú ponuku.


Úspešná bola aj spravodajská hodina, Noviny TV JOJ dosiahli podiel 34,5% a spravodajstvo KRIMI 31,5%. Najlepšie počasie bolo s ratingom 12,2% a s podielom 34,2% vôbec najsledovanejším programom dňa z ponuky všetkých televízií.Zdroj: tlačová správa TV JOJ & PLUS, ktorú nám poskytol Jozef Gogola, vedúci PR
Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...