Čítať viac >>

Panelák opäť silnejší ako Farma, TV JOJ lídrom v primetime!

Aj v utorok bola TV JOJ najsilnejšou televíznou stanicou v hlavnom vysielacom čase. Panelák potvrdil pozíciu najsledovanejšieho slovenského seriálu a opäť porazil konkurenčnú reality šou. Darilo sa aj seriálom Pod povrchom a Kosti a tradične aj spravodajstvu.


V rebríčku najsledovanejších programov dňa obsadili prvé tri priečky relácie TV JOJ - najsledovanejšou reláciou na trhu bolo Najlepšie počasie s ratingom 11,1% a podielom 34,9%, nasledovali seriál Panelák a športové spravodajstvo TV JOJ.


Panelák v sledovanosti opäť predstihol konkurenčnú reality šou, keď dosiahol podiel 27,1%, pričom najvýraznejší odstup od konkurencie mal tradične v mestách s podielom takmer 31% a v Bratislavskom kraji s podielom až 45,8%.


Jednotkou na trhu u mladých divákov (15-34), v mestách a v štyroch krajoch Slovenska bol aj seriál Pod povrchom, ktorý získal celkový podiel 22%. Nasledujúci seriál Kosti bol trhovou jednotkou s podielom 24,7%.


Tradične sa darilo aj spravodajstvu, KRIMI dosiahli podiel 30,2% a Noviny TV JOJ 33,3%.


Aj v utorok bola TV JOJ najsilnejšou televíznou stanicou v hlavnom vysielacom čase.Zdroj: tlačová správa TV JOJ & PLUS, ktoré nám poskytol Jozef Gogola, vedúci PR
Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...