Čítať viac >>

Pod povrchom jednotkou na trhu! TV JOJ lídrom v prime-time, Pluska trojkou na trhu!

Nový seriál Andyho Krausa včera večer odštartoval ako jednotka na trhu, keď porazil premiéru konkurenčného projektu. Opäť sa darilo spravodajstvu, Noviny TV JOJ boli najsledovanejšou spravodajskou reláciou na trhu, v čase svojho vysielania bolo jednotkou na trhu aj spravodajstvo KRIMI. TV JOJ bola v pondelok večer lídrom na trhu. V rebríčku najsledovanejších relácií dňa obsadili prvé priečky opäť relácie TV JOJ.


Očakávaná seriálová novinka Andyho Krausa Pod povrchom odštartovala v pondelok večer na TV JOJ úspešne. S podielom 25,3% bola jednotkou na trhu a v sledovanosti porazila premiérový program konkurencie. Seriál najviac oslovil mladšiu a strednú generáciu (25-44), kde podiely presiahli hodnotu 30%. Seriál pokračuje dnes, zajtra i vo štvrtok o 20,20 hod. v rámci špeciálneho premiérového týždňa.


TV JOJ bola opäť úspešná aj so svojim spravodajstvom. Jednotkou na trhu v čase svojho vysielania bolo spravodajstvo KRIMI o 19,00 hod. s podielom 35%. Nasledujúce hlavné spravodajstvo Noviny TV JOJ sa stalo najsledovanejším spravodajstvom na trhu s podielom 37,1%. Tradične sa darilo aj športovému spravodajstvu, najsledovanejším programom pondelka bolo Najlepšie počasie (30,7%).


Darilo sa aj stanici PLUS, ktorá bola celodennou trojkou na trhu. Najúspešnejšie boli kriminálky CSI Miami s podielom 7,2% a CSI Las Vegas s podielom 9,3%.


Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...