Čítať viac >>

Panelák jednotkou v čase svojho vysielania, Hotel Paradise jasný líder trhu!

Seriál TV JOJ Panelák včera dosiahol nadpriemernú sledovanosť a opäť prekročil hranicu podielu 30%. V čase svojho vysielania bol Panelák jednotkou na trhu. Darilo sa aj Hotelu Paradise, ktorý bol výraznou jednotkou a medzi mladými divákmi dokonca prekonal hranicu podielu 40%. Televízie JOJ a PLUS v stredu obsadili približne tretinu trhu.


Seriál Panelák včera dosiahol nadpriemerný podiel 30,6% a v čase svojho vysielania bol jednotkou na trhu pred ponukou konkurencie. Ešte silnejší bol tradične v mestách s podielom 34% a medzi mladými divákmi (15-34) s podielom 35,2%. Darilo sa aj nasledujúcemu seriálu Kosti, ktorý dosiahol podiel 23,7% a bol jednotkou na trhu medzi mladými divákmi (15-34) s podielom 30,2% a rovnako tak v mestách s podielom 28,7%.


Včerajšie vydanie reality šou Hotel Paradise dosiahlo nadpriemerný podiel 28,5% a výrazne tak porazilo ponuku konkurencie. Šou bola suverénna medzi mladými divákmi (15-34), kde včera podiel na trhu dosiahol až 40,2%.


Televízie JOJ a PLUS získali v stredu 23. 5. 2012 spolu podiel 29,1% celodenne a 32,9% v primetime.Zdroj: tlačová správa TV JOJ & PLUS, ktoré nám poskytol Jozef Gogola, vedúci PR
Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...