Čítať viac >>

Jednotkou Noviny, Panelák, Hotel Paradise i Geissenovci - pondelkový večer vyhrala TV JOJ!

Najsledovanejším programom zo všetkých televízií boli včera s náskokom NOVINY TV JOJ. Dvojnásobok divákov ako konkurencia získala rekordne sledovaná podvečerná Súdna sieň. Seriál Panelák bol v čase svojho vysielania jednotkou na trhu, konkurenčnú ponuku porazili Hotel Paradise i Geissenovci.


Prvé miesto v rebríčku najsledovanejších programov dňa včera obsadilo hlavné spravodajstvo Noviny TV JOJ, ktoré dosiahlo rating 14,7% a podiel 41% a získalo tak výrazne viac divákov ako konkurenčné hlavné spravodajstvo (o približne 70 tisíc divákov viac). Darilo sa aj spravodajstvu KRIMI, ktoré sa takmer vyrovnalo súbežne vysielanému spravodajstvu konkurencie s ratingom 11,8% a podielom 35,7%. Spravodajskú hodinu medzi 19,00 – 20,00 hod. včera s odstupom vyhrala TV JOJ (podiel 37,2%).


Ešte viac divákov ako v minulom týždni si získal seriál Panelák, ktorý dosiahol rating 11,8% a podiel 29,3% a v čase svojho vysielania bol jednotkou na trhu. Seriál bol opäť silnejší v mestách, kde ako suverénna jednotka dosiahol podiel 35,5% (vo veľkých mestách nad 50 tis. obyvateľov to bolo až 43,4%).


Nasledujúca reality šou Hotel Paradise, v ktorej sa včera po prvýkrát vyraďovalo, porazila konkurenciu s podielom 25,4%, pričom výrazne zvíťazila medzi mladými divákmi (15-34), kde podiel dosiahol až 32,8%. Jednotkou na trhu boli už tradične Geissenovci s podielom 28,3%, u mladých divákov 32,2%.


Rekordnú sledovanosť dosiahla podvečerná Súdna sieň, ktorá s ratingom 10,2% a podielom 37% takmer dvojnásobne predstihla konkurečnú šou o varení.


TV JOJ bola v pondelok 12. marca 2012 lídrom na trhu v primetime s podielom 30,6%.


Zdroj: tlačová správa TV JOJ & PLUS, ktoré nám poskytol Jozef Gogola, vedúci PR
Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...