Čítať viac >>

NOVINY TV JOJ výrazne porazili konkurenčné TN, jednotkou na trhu Panelák, Kosti i Nevinní!

TV JOJ bola včera jednotkou na trhu celodenne i v primetime a rozdiel medzi TV JOJ a druhou televíziou v poradí dosiahol v hlavnom vysielacom čase takmer 10%! Na výkon TV JOJ a PLUS včera nestačila ani „dominantná“ konkurenčná „group“.


NOVINY TV JOJ boli včera najsledovanejším spravodajstvom na Slovensku vo všetkých cieľových skupinách. Rating hlavného spravodajstva TV JOJ dosiahol 14,7% a podiel 41,9% a získalo o takmer 80 tisíc divákov viac ako konkurenčné hlavné spravodajstvo! Hneď za Novinami JOJ nasledovali v rebríčku najsledovanejších relácií dňa ďalšie programy TV JOJ – ŠPORT s podielom 37% a Najlepšie počasie s podielom 33,7%. Spravodajstvo KRIMI dosiahlo nadpriemerný rating 11,1% a podiel 33,6% a rovnocenne konkurovalo súbežne vysielanej spravodajskej relácii konkurencie.


Pozíciu najsledovanejšieho nespravodajského programu si stabilne drží s výrazným odstupom seriál PANELÁK. Včera dosiahol rating 12,5% a podiel 31,1% a s náskokom takmer 150 tisíc divákov porazil konkurenčnú Ordináciu. Jednotkou na trhu bol aj seriál KOSTI – podiel 25,8%, ktorý bol opäť silnejší ako premiérový pôvodný seriál konkurencie Druhý dych. Rovnako lídrom na trhu v čase svojho vysielania bol seriál NEVINNÍ s podielom 29,5%!


Podvečer sa na JOJke darilo kvízu RISKNI MILIÓN, ktorý bol s podielom 24,3% jednotkou na trhu. Takmer dvojnásobok výkonu konkurencie dosiahla SÚDNA SIEŇ s podielom 29,5%!


TV JOJ bola v utorok celodenným i primetime lídrom na trhu. Televízie JOJ a PLUS dosiahli spolu podiel 31,8% celodenne a 35,1% v primetime.


Zdroj: tlačová správa TV JOJ & PLUS, ktoré nám poskytol Jozef Gogola, vedúci PR
Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...