Čítať viac >>

NOVINY TV JOJ, PANELÁK i KOSTI s náskokom porážajú konkurenciu!

Televízia JOJ bola aj včera lídrom v prime-time i celodenným lídrom. NOVINY TV JOJ, PANELÁK i KOSTI s náskokom porážajú konkurenciu! Čísla sledovanosti nám poskytol v Prehľade sledovanosti, Jozef Gogola.


Najsledovanejšou reláciou dňa na trhu boli opäť s odstupom od konkurencie NOVINY TV JOJ - rtg 15,2% / shr 42,3% (konkurenčné TN porazili o viac ako 80 tisíc divákov). Hneď za Novinami sa opäť umiestnila relácia ŠPORT - rtg 13,8% / shr 38,1%. Iba niečo cez 30 tis. divákov delilo spravodajstvo KRIMI od hlavného spravodajstva konkurencie! KRIMI dosiahli tretí najvyšší podiel od začiatku svojho vysielania a najlepšiu stredajšiu sledovanosť- rtg 11,8% / shr 35%!


Najsledovanejšou nespravodajskou reláciou dňa bol stabilne seriál PANELÁK - rtg 12,7% / shr 32,3%. Konkurenčná Ordinácia opäť výrazne zaostala - včera o viac ako 160 tis. divákov! Podiel Paneláku v mestách dosiahol 38,6%.


Jednotkou na trhu bol tradične aj seriál KOSTI - podiel 26,2% - s náskokom porazil konkurenčný pôvodný seriál Druhý dych. Ešte vyšší podiel dosiahol seriál KOSTI v mestách - 31,1%. TV JOJ bola trhovým lídrom aj s nasledujúcim seriálom CSI: Kriminálka Miami - podiel 24,8%. Podvečer si prvenstvo na trhu drží SÚDNA SIEŇ - včera s podielom 27,6%.


Na stanici PLUS sa v stredu najviac darilo kriminálke CSI: Miami s podielom 6%, rovnaký podiel dosiahla aj popoludnňajšia relácia Náš nový dom, ktorá je pravidelne trojkou na trhu v čase svojho vysielania.


TV JOJ bola opäť celodenným i primetime lídrom na trhu. Televízie JOJ a PLUS dosiahli spolu podiel 30,8% celodenne a 36% v primetime!


Zdroj: prehľad sledovanosti TV JOJ & PLUS, ktoré nám poskytol Jozef Gogola, vedúci PR
Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...