Čítať viac >>

Nevinní s rekordom, najsledovanejším spravodajstvom na Slovensku Noviny TV JOJ!

TV JOJ opäť potvrdila svoje postavenie aktuálnej jednotky na trhu. Aj včera bola celodenným i primetime lídrom s odstupom pred konkurenciou.


V rebríčku TOP 10 najsledovanejších programov dňa obsadili relácie TV JOJ až sedem miest, z toho štyri na prvých pozíciách. Najsledovanejším programom dňa bol opäť seriál Panelák, najsledovanejším spravodajstvom na Slovensku boli včera Noviny TV JOJ!


Seriál Panelák bol aj vo štvrtok najsledovanejším programom z ponuky všetkých televízií, keď dosiahol svoj najlepší štvrtkový rating 13,5% a podiel 34,7%. Ešte úspešnejší bol seriál TV JOJ tradične v mestách s podielom 37,2% a u mladých divákov (15-34) s podielom 39,9%.


TV JOJ bola suverénnou jednotkou na trhu aj s ďalším programom. Nasledujúci seriál Kosti dosiahol podiel 30,6%, v mestách to bolo 33,4% a u mladých divákov (15-34) 38%. Svoju doteraz najvyššiu sledovanosť dosiahol seriál Nevinní s podielom 32%, ktorý tak potvrdil, že v sledovanosti je aktuálne druhým najúspešnejším slovenským seriálom hneď po Paneláku.


Včera uspela aj seriálová novinka Lovci väzňov, ktorá bola taktiež jednotkou na trhu s podielom 28,9%. Podvečer sa darilo Súdnej sieni, ktorá bola jednotkou s podielom 25%. Súdnej sieni sa výrazne darí aj v ranných reprízach, kde včera dosiahla podiely 33,7% a 41,8%.


Pozíciu najsledovanejšieho spravodajstva na Slovensku včera dosiahli NOVINY TV JOJ s ratingom 13,1% a podielom 39,6%. Opäť uspelo aj spravodajstvo KRIMI – podiel 33,8%, jednotkou na trhu boli tradične relácie ŠPORT – 37,9% a Najlepšie počasie – 33,9%.


Televízie JOJ a PLUS získali vo štvrtok 12. 1. 2012 spolu podiel 32,4% celodenne a 36% v primetime. TV JOJ bola opäť trhovým lídrom s celodenným podielom 28% a primetime podielom 32,8%.


Zdroj: tlačová správa TV JOJ
Foto: TV JOJ, Joj.sk

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...