Čítať viac >>

Lucia v bare končí, odíde aj zo seriálu!

Obľúbená postava majiteľky baru, Lucie, ktorú stvárňuje Helena Krajčiová, v seriáli končí. Rozhodla sa tak aj sama herečka.


Obľúbená postava majiteľky baru, Lucie, ktorú stvárňuje Helena Krajčiová, v seriáli končí. Rozhodla sa tak aj sama herečka.Luciu už v bare od novej série neuvidíme. Veselé scénky s Imrom sa tak budú odohrávať po boku inej barmanky. Lucia sa totiž rozhodne, že s barom nechce mať nič spoločné a tak sa bude hľadať nový majiteľ.
Krajčiovej koniec v seriáli sa začal črtať po tom, čo herečka dostala väčší priestor v konkurenčnej Ordinácii. To bol aj dôvod pre jej odchod z Paneláku zo strany televízie. Helena sa však sama rozhodla, že odíde práve z "miesta, kde to žije". Pre novú ponuku, ktorú dostala od konkurencie, sa totiž kvôli vyťaženosti musela vzdať jednej z aktivít a herečka sa rozhodla práve pre odchod z Paneláku.
Luciiným odchodom však nebude potrebný len nový majiteľ, bar príde o jednu barmanku. Nová ôsma série tak zamotá vzťahy aj medzi "personálom", pretože Angie, Denisa a Imro si budú musieť zvykať na pracovnú silu, ktorá im nebude dvakrát po chuti!

9 komentárov :

 1. veru škoda fakt s ňou a s Imrom bola sranda

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Máte pravdu,bude tam chýbať!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. zaujímalo by ma čo bude s imrom:) veď lucia ho sponzorovala...

  OdpovedaťOdstrániť
 4. skodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  skodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

  OdpovedaťOdstrániť
 5. nebolo by odveci keby sa tam vrátil ako majiteľ Richard (pôvodný majitel baru) :))

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Končí aj v Profesionáloch?

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Profesionáli si dávajú pauzu....vraj aby sa neokukali a nezunovali

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Nevadííí ... nikto nie je nenahraditeľní. Aspoň vidieť, že tejto herečke šlo o peniaze ... :)

  OdpovedaťOdstrániť

Vaše otázky, nápady, pripomienky...