Čítať viac >>

Panelák úspešný v televízii, rekord aj pre fan web!


Včerajší deň fanúšikovskému webu o Paneláku prial tak, ako nikdy predtým. Váš obľúbený fan web o Paneláku zažil najvyššiu návštevnosť v histórií.

V piatok 20. mája ste vytvorili nový rekord - 2 714 unikátnych návštevníkov, čo je 11%-ný nárast oproti návštevnosti z 29. septembra (2 418 unikátnych návštevníkov). Počet zobrazení stránky bolo taktiež rekordné - 8 840 kliknutí!


Televízia JOJ môže byť spokojná aj so sledovanosťou, čoraz častejšie začína Panelák atakovať aj najsledovanejšie slovenské programy a jeho sledovanosť (v skupine 12-54, ktorá je pre televízie smerodajná) je dokonca vyššia ako Televízne noviny Markízy, ktoré postupom rokov strácajú divákov a ohrozujú ich čoraz častejšie aj jojkárske Krimi Noviny.


Ďakujeme vám za obrovskú priazeň a podporu, nesmierne nás to teší. K rekordnému výsledku dopomohla aj naša spolupráca s Facebook fan stránkou o Paneláku, ktorú spravuje verná diváčka Paneláka. Veríme, že naša spolupráca sa posunie o level vyššie a dohodneme sa aj na oficiálnej spolupráci s oficiálnou stránkou seriálu Panelák či oficiálnou Facebook fan stránkou.


Foto: panelak.blogspot.com

Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...