Čítať viac >>

Martinka chce hrať v Paneláku, farmári majú radi Angie!

Úspešné reality show Farmár hľadá ženu, ktorá každý týždeň láme rebríčky sledovanosti a ľudia sa každý týždeň pozerajú na osudy farmárok a budúcich farmáriek si získala srdcia mnohých divákov, dokonca niektorí protagonisti by radi prerazili v seriáloch Jojky.


Martina - Klepatra, Lagy Gaga z Turca alebo herečka z "Holywódu" by si rada zahrala v seriáli, najradšej v Paneláku pre Topky.sk prezradila „To by som si vedela predstaviť. Aspoň zase nadám voľakomu". V Paneláku zatiaľ hrať nebude, ale jej herecký prejav spolu s jej mamou si môžete pozrieť po 22:00, po dennej dávke Paneláku a Profesionálov.


Farmárom Maťovi, Mariánovi, Milošovi, Mirovi a Zdenovi tiež nerobí problém si zahrať v seriáloch, dokonca pre denník Plus 1 deň prezradili, že majú najradšej seriálovú Angie alias Mirku Partlovú.

Miloš sa priznal, že si rád pozrie slovenské seriály najmä z Jojky: Profesionáli, Odsúdené, Mafstory a nepohrdne ani Panelákom, jeho obľúbené herečky sú Mirka Partlová, Helena Krajčiová, Zdena Studenková a Anna Šišková.

Maťo síce nie je seriálový tip, lebo vraj na televíziu nemá čas, ale sem-tam si slovenské seriály pozrie, pričom najviac mu zo slovenských herečiek padla do oka Angie, vlastným menom Mirka Partlová.

Miro má tiež v obľube slovenské seriály, najčastejšie pozerá Panelák, pričom z hercov mu najviac imponuje predstaviteľka Angie, Mirka Partlová a z mužských hereckých postáv Maslák, Janko Koleník. Rád by zahral po boku s nimi v Paneláku.

Zdeno televíziu pozerá pomenej, pretože nemá na ňu čas. Najsympatickejšia postava preňho je postava Zdena zo show Farmár hľadá ženu, zavtipkoval. Zo slovenských hercov z Paneláka má najradšej staršiu generáciu hercov.

Marián má radšej staršie zahraničné seriály Pobrežná hliadka a Knight Rider, ktoré vysiela JOJ Plus.Martinka z Holywódu, alebo ako talianska herečka LaPaloma Blanca


Foto: TV JOJ, Joj.sk
Video: Matulo173, youtube, vysielanie TV JOJ


Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...