Čítať viac >>

Deň detí si deti užili s Jojkou naplno, prišli aj "Paneláci"!

O desiatej hodine moderátori televízie JOJ Aneta Parišková a Juraj Hajdin privítali z pódia prvých návštevníkov na Najväčšom dni detí. Celý deň boli malým i väčším návštevníkom k dispozícii rôzne atrakcie - pirátska loď, lezecká stena, šmykľavky, nafukovacie hrady, grafitti, bungee trampolína, tanečné a hudobné súťaže, vystúpenia a podobne. Aneta s Jurajom okrem dobrej nálady rozdali deťom počas súťaží množstvo darčekov a sladkostí. Nikomu nevadila ani dlhšia rada pred stanom TV JOJ a každý si trpezlivo počkal na podpisy svojich obľúbených televíznych tvárí.


Na svoje si prišli aj fanúšikovia jojkárskych seriálov, jednotliví herci sa striedali počas piatich hodín pri podpisovacích stolíkoch. Za Panelák sa na autogramiáde zúčastnili Zuzana Vačková (Alica), Viki Ráková (Agáta), Ľubomír Paulovič (starý Fodrász), na chvíľu sa zastavil aj Milan Ondrík (Noro) či Helena Krajčiová (Lucia), zo seriálu Odsúdené prišli: Zuzana Porubjaková (Brenda), Henrieta Kecerová (bacharka), Peter Kočiš (Batman) a Lukáš Hoffmann (bachar). Mafiánom z Mafstory zastúpili Gabika Dzúriková (Pipina), Ivanovi Macho (Prco) a Martin Vanek (Béla). Profesionálov zastupovala Helena Krajčiová (Scarlet Balážiková).


Na autogramiáde sa zúčastnili aj mnohí známi moderátori TV JOJ, čerstvá držiteľka OTO 2009 - Lucia Barmošová, Aneta Paríšková, Adriana Kmotríková, Ľuboš Sarnovský, Hana Gallová, Ivana Šišková, Monika Bruteničová a Erika Barkolová, ktorí podpísali taktiež mnoho podpiskariet a neváhali sa odfotiť s každým fanúšikom.


Foto: TV JOJ, Joj.sk


Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...