Čítať viac >>

Potvrdené: Anastacia sa dnes objaví v Paneláku!

Ak si spomínate vo štvrtkovej epizóde stál Milan Kordiak pred veľkým bilbordom, na ktorom bola fotografia Anastacie a dátum koncertu. Keďže Milanko má svoje kontakty, zavolal známemu či by mu nezohnal lístky na koncert.


V piatok v jednej scénke odovzdáva Milanovi dva lístky jeho kamarát, ktorý mu zdôrazní, že sa môže tešiť aj na osobné stretnutie. Sám Milan tomu nechcel veriť a zrejme ani diváci Paneláka netušili, že by sa Anastacia objavila v dennom seriáli JOJky.


Dnes je však všetko inak, v sobotu televízia JOJ potvrdila vo Víkendovích PROMI Novinách, že sa môžeme tešiť na pondelkovú epizódu, v ktorej sa Anastacia objaví. Pre upresnenie nestretne sa s ňou Kordiak, ale Angie, ktorú zrejme chcel potešiť, keďže teraz prežíva smutné obdobie.


Angie alias Mirka Parlová sa vyjadrila pre jojkársky portál Joj.sk. "Scénu sme nakrúcali asi hodinu, na druhý raz sa to podarilo. Anastacia je veľmi milá a príjemná žena, navyše je absolútnou profesionálkou," zhodnotila Mirka. Veľký zážitok zo stretnutia mal aj celý štáb, režisér dokonca od slávnej speváčky vyfasoval pusu! :)
Upútavka na Panelák so špeciálnym hosťom, Anastaciou


Zo stretnutia vám prinesieme aj fotografie, prípadne video.


Foto: TV JOJ, Joj.sk

Video: TVBOODA, Joj.sk


Žiadne komentáre :

Zverejnenie komentára

Vaše otázky, nápady, pripomienky...