Čítať viac >>

Panelák debutuje už aj ako kniha!

Kinoserver (zrejme ako prvá web stránka) priniesol túto informáciu: Úspešný denný seriál TV JOJ, vysielaný každý pracovný deň, dostal aj svoju knižnú podobu. Vydavateľstvo Forza Music uvádza v týchto dňoch na slovenský trh knihu Andyho Krausa so všetko vysvetľujúcim názvom Panelák – miesto, kde to žije.


Najúspešnejší slovenský televízny scenárista seriálov a sitcomov pútavo približuje okolnosti vzniku a realizácie projektu, ktorý zmenil dejiny slovenského televízneho trhu. Nechýbajú ani zákulisné informácie, ktoré neboli nikdy a nikde doteraz publikované. Na svoje si tak môžu prísť nielen samotní televízni fanúšikovia ale aj ľudia, ktorí sa o tento druh tvorby a fenoménu zaujímajú podrobnejšie.


V knihe je viac ako 130 fotografií nielen z nakrúcania ale aj zo zákulisia a nechýba ani náčrt pôvodnej podoby Paneláku s úplne inými menami hlavných protagonistov.


Andy Kraus priamo na zadnej strane obalu uvádza „tri dôvody prečo si máte kúpiť práve túto knižku“:
-> dostanete stručnú inštruktáž, ako ju máte čítať...
-> oboznámite sa s krátkym slovníkom cudzích slov, ktorý sa používa pri denných seriáloch...
-> a v dvadsiatich kapitolách sa dozviete všetko zo zákulisia Paneláka


O ďalších informáciách vás budem informovať...


Zdroj: kino.server.sk

Foto: kino.server.sk


4 komentáre :

  1. Jeej. Ja sa tesiim. Zajtra si ju idem do mesta kupit :) NEchcel by si spriatelit weby??? Das mi potom prosim vediet na blog??

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Nikusch, ale však mi máme spriatelené blogy, nie... ak si tá Nikusch zo stránky o fans Viky Rákovej.

    OdpovedaťOdstrániť
  3. No, ak dobre vidím, jej blog je www.lovematkokonrad.blog.cz a ako vidím to, ako stránka vyzerá, zrejme je zo stránky o fans Viky Rákovej...

    OdpovedaťOdstrániť

Vaše otázky, nápady, pripomienky...